Mercedes-Benz C-Klasse
Estate C200 Prestige| Pano | Cruise | Navi | Trekhaak | Stoelverwarming | Sfeerverlichting | Navi | C 200
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate C200 Prestige| Pano | Cruise | Navi | Trekhaak | Stoelverwarming | Sfeerverlichting | Navi | C 200 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 februari 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 139.784 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-780-RB |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- schuifdak
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Infotainment
- Audio installatie
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor